Як обманюють на автомийках

01.02.2018 г. в 19:23, autotheme.info

Зрозуміло, чому співробітники автомийок так завзято пропонують різні додаткові послуги і гаряче переконують, наскільки це корисно для вашого автомобіля. Звичайно, кожному зустрічному довіряти не варто, інакше після косметичних процедур великий шанс не впізнати свою машину.

Часом від багатого асортименту пропонованих на автомийках послуг очі розбігаються, але найчастіше мова йде про одну й ту ж процедуру, де застосовуються різні «передові», «супер-» і «нанотехнологічні» засоби. Власне, від них зазвичай і залежить ціна послуги.

Як правило, всі операції зводяться до двох типів – відновлювальна і захисна обробка лакофарбового покриття (ЛФП). Не варто їх плутати, хоча одна загальна ознака є – обидва процеси можуть завдати непоправної шкоди вашому автомобілю, якщо його довірити горе-майстрам.

Особливо це загрожує при відновленні ЛФП і усунення подряпин. В цьому випадку за допомогою полірувальної машини спеціальними абразивними матеріалами знімається тонкий поверхневий шар лаку, після чого застосовуються спеціальні пасти. Звичайно ж, вам не скажуть, що на відміну від інших видів робіт, шанси спотворити ЛФП від цієї процедури набагато вищі.

Якщо на вашому старенькому авто тонке покриття, така обробка загрожує новими ушкодженнями фарби, причому колишні подряпини нікуди не зникнуть. Тому відновлення ЛФП, виконане непрофесійним працівником мийки, може вилитися в перефарбовування кузова. Щоб цього уникнути, слід звертатися до перевірених майстрів, які зможуть грамотно підібрати всі необхідні стадії абразивної обробки.

Інший вид послуг – захисне полірування кузова спеціальним воском, щоб оберегти ЛФП від агресивних зовнішніх впливів. Вас швидше за все запевнять, що такий матеріал володіє високими антикорозійними властивостями, але не варто приймати це за чисту монету. Від іржі полірування не врятує хоча б тому, що деталь кузова часто гниє з внутрішньої сторони.

Також не застрахує віск від появи відколів та мікротріщин, які в міру свого розростання стають вогнищами корозії. Єдина користь полягає в тому, що пошкоджене лакофарбове покриття буде повільніше обсипатися.

У незнайомій автомийці вас навряд чи попередять, що при захисному поліруванні швидше перегріваються кузовні панелі, від чого виникає ризик їх деформації. Крім того, восковий шар не настільки міцний, щоб врятувати ЛФП від руйнівного впливу піску і дрібного каміння. Зате всередині нього зазвичай накопичується велика кількість частинок бруду із шкідливими абразивними властивостями, а також мікроскопічні краплі води, які внесуть свою долю в процес корозії.

Пам’ятайте! Чим частіше кузова вашого авто торкається ганчірка або губка, тим гірше для ЛФП. Тому під час мийки та косметичних процедур механічний контакт з кузовом краще звести до мінімуму.

загрузка...
Еще одна новость

Дизельні автомобілі продаються все гірше

01.02.2018 г. в 19:23, auto.24tv.ua

Скандал зі шкідливими викидами дизельних двигунів спричинив зниження попиту на такі авто у Європі. Натомість бензинові, гібридні та електричні авто продаються краще. Про зниження продажів автомобілів з дизельними двигунами повідомляє аналітичне агентство JATO Dynamics. За їх даними, жителі 27 країн Євросоюзу у минулому році купили всього 6,77 мільйонів нових легкових авто на важкому паливі, а це не лише на 7,9% менше, аніж у 2016-му, але й стало найнижчим показником в останньому десятилітті. В той же час реєстрація бензинових автомобілів збільшилась на 760 000 одиниць. Транспортні засоби на альтернативному паливі (гібриди та електромобілі) поки що займають лише частку ринку у 4,8% (737,400 одиниць), однак ця кількість постійно росте (+46,1%…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новый скачок цен на топливо. Чего ждать автолюбителям (видео)

01.02.2018 г. в 19:23, 7kanal.com.ua

Стоимость топлива на украинских заправках стремительно приближается к европейскому ценнику. На сегодняшний день средняя цена самых популярных видов бензина колеблется в таком диапазоне: за литр А-92 на АЗС берут в среднем от 28 до 32 гривен, за А-95 – около 30-33 гривен. Среди объективных причин такого подорожания эксперты отмечают рост стоимости нефти во всем мире. В прошлом году цена за баррель составляла не более 50 долларов, а в нынешнем – уже 70. «Подогревает» ценник на черное золото и возможная эскалация экономического конфликта между США и Китаем. Потенциально на снижение цен мог бы повлиять Антимонопольный комитет, который пригрозил ряду АЗС строгими проверками. Хотя, по мнению экономистов, особо уповать на это не стоит. Автомобилисты в свою очередь недовольны и качеством, и ценой бензина. Владельцы авто продолжают искать…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть