Украинец разбил редкий BMW на именных номерах

12.06.2018 г. в 21:17, autonews.ua

BMW i8 машина очень недешевая и стоит около 140 000 долларов у официальных дилеров. Поэтому таких авто у нас не так уж много.

Экземпляр, попавший в ДТП, выделяется еще больше — на нем именные номера ZHORNOVY. Прямо в центре Киева, на бульваре Дружбы народов, БМВ «догнала» Hyundai i10.

Автомобиль принадлежит студенту из КПИ по имени Эдуард. Парень регулярно хвастается в соцсетях возможностями своего купе и так же регулярно попадает в аварии, среди которых эта — самая безобидная.

загрузка...
Еще одна новость

«Нові» дороги в Криму шокували українців

12.06.2018 г. в 21:17, mmr.net.ua

В інтернеті з’явилися фото стану кримських доріг, які окупанти нібито відремонтували. Про це повідомив місцевий блогер в Twitter. «Крим. Жителі Ялти шоковані ремонтом доріг по ГОСТам окупантів. Кажуть, що такого жаху Ялта ще не бачила. У коментарях твіту фотографії крупним планом. А поки почитайте захоплені відгуки. І так по всьому місту і Криму»,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як українців дурять на заправках

12.06.2018 г. в 21:17, autotheme.info

Бензин дорожчає щороку, але чи змінюється його якість? Ми разом з нашим постійним експертом Максимом Несміяновим перевірили три столичні заправки. Шукали підтвердження якості бензину, дотримання норм пожежної безпеки та відсутність махінацій, а натомість знайшли багато цікавого. Заїжджаючи на заправку, зверніть увагу на стелу з цінами. Бачите, що…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть